MONTAŻ SERWIS SPRZEDAŻ

POMPY CIEPŁA

SKORZYSTAJ  Z DOFINANSOWANIA

DOBIERZ ODPOWIEDNIĄ POMPE CIEPŁĄ

POMPY CIEPŁA

ZAKRES USŁUG

Jedną z naszych usług jest montaż instalacji pomp ciepła. Oferujemy komplesową obsługę zaczynając od doradztwa w celu zoptymalizowania planowanej inwestycji dobrania odpowiedniej jednostki oraz ewentulanego zaprojektowania instalacji. Wszystkie montaże wykonujemy zgodnie z zaleceniami producenta przy użyciu profesjonalnych narzędzi.
Ważne jest aby montaż jednostki wykonany był przez profesjonalistów co gwarantuje zachowanie gwarancji producenta.

Wszystkie nasze prace objęte są 24-cztero miesieczną gwarancją.

Oferujemy:

Projekt

Sprzedaż

Montaż

Przegląd

Serwis

W naszje ofercie posiadamy również kompleksową usługę serwisową napraw bierzących jak i serwis cykliczny. Warto pamiętać o przeklądach okresowych instalacji co pozwoli na zachowanie pełnej sprawności oraz wyeliminuje awarie.

PARTNERZY

RENOMOWANI DOSTAWCY

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem marek KAISAI, Panasonic, GREE oraz Bosch.
Z nami wykonasz montaż oraz uruchomienie jednostki zgodne z zaleceniami producenta pozwaljącymi zachować gwarancje.

Przedstawiamy Państwu aktualne katalogi renomowanych dostawców jednostek klimatyzacyjnych.
Naszym klientom rekomendujemy sprawdzone rozwiązania zapewniające niezawodność i wysoką wydajność.

WSPÓŁPRACA

TYLKO ZADOWOLENI KLIENCI

Rzetelna wycena

Wykonamy dla państwa rzetelną wycenę planowanej inwestycji.

Realizacja

W umówionym wcześniej terminie wykonamy zaplanowaną inwestycje.

Finalizacja

Po zakończonym montażu następuje odbiór instalacji oraz przekazanie dokumentów gwarancyjnych.

Jak działa pompa ciepła?

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych oraz ekologicznych systemów ogrzewania budynków oraz przygotowania wody ciepłej użytkowej.

Pompa ciepła to nowoczesne rozwiązanie grzewcze wykorzystywane w domach jednorodzinnych i nie tylko. Działa ona na zasadzie pobierania ciepła z otoczenia, wody gruntu czy powietrza kolejno pobrany zasób jest sprężany co powoduje podwyższenie temperatury następnie przetworzone ciepło oddawane jest na wodę, która zasila nasze ogrzewanie centralne oraz wodę ciepłą użytkową. Pompa ciepła charakteryzuje się brakiem procesu spalania co eliminuje powstawanie popiołu kurzu oraz co najważniejsze nie zanieczyszcza środowiska. Co więcej instalacja pompy ciepła pozwala nam wyeliminowanie dodatkowego pomieszczenia jakim jest kotłownia.

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła ?

Szukając rozwiązania grzewczego dla naszej nieruchomości które charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji coraz częściej nasze zainteresowanie wzbudza pompa ciepła. Przeważającą częścią naszych rachunków wynikających z utrzymania nieruchomości związane jest z ogrzewaniem. Szacuje się ze około 60 % kosztów to ogrzanie oraz ciepła woda użytkowa.

Chcąc wybrać idealne rozwiązanie ważne jest aby instalacja była bezawaryjna oraz bezobsługowa co pozwoli na użytkowanie jej przez długie lata.

W dzisiejszych czasach pompy ciepła stają się pierwszym wyborem polaków przy nowych inwestycjach budowlanych. Niezawodność, oszczędność i przede wszystkim przyjazność środowisku to główne czynniki w których pompa ciepła niema sobie równych. Rozwiązanie jakim jest instalacja pompy ciepła wydaje się być naturalnym rozwiązaniem które zastąpi obecne źródła C.O oraz C.W.U na co potwierdzeniem jest Europa zachodnia gdzie co trzeci dom posiada pompę ciepła.